skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Pranešimai žiniasklaidai

Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Vasario 13-16 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Vilija Blinkevičiūtė.
Trečiadienio rytą Europos Parlamento (EP) Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto nariai išrinko naują pirmininkę. Ja tapo Lietuvoje išrinkta EP narė Vilija Blinkevičiūtė (Socialistai ir demokratai).
Baltarusijos vėliava.
Europos Parlamentas panaikino Baltarusijos tekstilės gaminių importo į ES kvotas. Kvotų sistema gali būti grąžinta, jei Baltarusijoje pablogėtų žmogaus teisių padėtis.
EP STB plenarine pilna.
Europos Parlamentas, atsižvelgdamas į savo politinę sudėtį, patvirtino 20 nuolatinių komitetų ir dviejų pakomitečių narių skaičių, o ketvirtadienį – asmeninę jų sudėtį. EP nariai iš Lietuvos išlaikė pagrindinių narių statusą dešimtyje komitetų ir dviejuose pakomitečiuose.
EP plenarine su užrašu.
Antradienį Europos Parlamentui (EP) išsirinkus naują pirmininką, išrinkta ir keturiolika jo pavaduotojų. Tam prireikė dviejų slapto balsavimo turų.
Antonio Tajani.
Europos liaudies partijos narys iš Italijos Antonio Tajani antradienį išrinktas naujuoju Europos Parlamento (EP) pirmininku.
.
Sausio 17 d. Strasbūre vykstančioje plenarinėje sesijoje europarlamentarai rinks naują Parlamento pirmininką, 14 jo pavaduotojų ir penkis kvestorius. Antradienį 10 val. Lietuvos laiku kandidatai į EP pirmininkus turės po tris minutes prisistatyti, o po to vyks rinkimai.
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Sausio 16-19 dienomis Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.