skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • Žurnalistas plenarinėje.
  • .
  • ECYP vizualas 2017
 

 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Vasario 13-16 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Vilija Blinkevičiūtė.
Trečiadienio rytą Europos Parlamento (EP) Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto nariai išrinko naują pirmininkę. Ja tapo Lietuvoje išrinkta EP narė Vilija Blinkevičiūtė (Socialistai ir demokratai).
Baltarusijos vėliava.
Europos Parlamentas panaikino Baltarusijos tekstilės gaminių importo į ES kvotas. Kvotų sistema gali būti grąžinta, jei Baltarusijoje pablogėtų žmogaus teisių padėtis.

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

 
Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos vizualas
Iki vasario 20 d. galite teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.
Jaunimas plenarinėje salėje
EP Informacijos biuras Lietuvoje pradeda įgyvendinti programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.
Europos Parlamento koliažas su klausimais
Kokius projektus mūsų biuras ir Europos Parlamentas siūlo mokykloms? Kas yra Euroscola? Kaip tapti mokykla Europos Parlamento ambasadore? Apie visą tai kalbėsime mugės "Mokykla 2016" metu š.m. lapkričio 25-26 dienomis ir specialiame seminare, vykstančiame mugės metu.