Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
2013 m. Vasario 14 d., Ketvirtadienis

Vilniaus knygų mugėje - susitikimai su europarlamentarais, diskusijos ir viktorinos

Vasario 21-24 d. kviečiame visus, planuojančius apsilankyti Vilniaus knygų mugėje, į savo stendą. Čia bus galima susitikti su europarlamentarais, padiskutuoti apie Europos Sąjungos piliečių teises bei patikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą ir laimėti įvairius prizus. Bus linksma!

Tradiciškai, kartu su savo kolegomis iš Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, dalyvaujame Vilniaus tarptautinėje knygų mugėje vasario 21-24 dienomis. Mūsų stendo ieškokite įprastoje vietoje - 3 salės fojė, priešais rūbinę (stendo numeris 3.F01). Visos mugės metu dalinsime literatūrą apie Europos Sąjungą ir Europos Parlamentą, dėliosime dėliones, skelbsime viktorinas ir apdovanosime daugiausiai apie ES žinančius smagiais prizais.

Kadangi šie metai Europos Sąjungoje paskelbti Europos piliečių metais, daug dėmesio skirsime piliečių teisėms - teisėms, kuriomis visi mes galima pasinaudoti, bet apie kurias dažnai pamirštame arba tiesiog nežinome. Teisė gyventi bet kurioje ES šalyje, laisvai keliauti, studijuoti ir dirbti, balsuoti vietos ir Europos Parlamento rinkimuose - visa tai atveria platų galimybių ratą, reikia tik mokėti pasirinkti.

Užduok klausimą savo europarlamentarui!

Kaip ir kiekvienais metais, mūsų stende apsilankys Lietuvos europarlamentarai, kurie bendraus su lankytojais, atsakys į jų klausimus ir dalins savo knygas skaitytojams. Kviečiame pasinaudoti galimybe ir susipažinti su šiais politikais artimiau. Europos Parlamento nariai lankysis mūsų stende žemiau nurodytu laiku:

Penktadienį, vasario 22 d.
16.00-17.00 val. Leonidas Donskis
17.00-18.00 val. Zigmantas Balčytis

Šeštadienį, vasario 23 d.
12.00-13.00 val. Juozas Imbrasas
13.00-14.00 val. EP narė dr. Laima Andrikienė pristato knygą "Šv. Jokūbo kelio šviesa"
14.00-15.00 val. Vilija Blinkevičiūtė
15:00-16:00 val. Europarlamentaras Vytautas Landsbergis. Pasidalijimas patirtimi ir knygele "Europos Liaudies Partijoje, Europos Parlamente"
16.00-17.00 val. EP narys Justas Paleckis pristato knygą "(Ne)emigruosiu! Kodėl aš taip pasirinkau?"

Euroblogo diskusija

Šeštadienį, vasario 23 d. 19 val. Litexpo Forume Europos Komisijos atstovybė rengia Euroblogo diskusiją "Kaip pakeistum Europą? Piliečių idėjų sesija". Diskusiją moderuos Aurimas Perednis.

Iki pasimatymo Knygų mugėje!