Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
2013 m. Vasario 13 d., Trečiadienis

Paskelbti trys nauji Euroscola konkursai - laukiame paraiškų!

Paskelbti trys nauji Euroscola konkursai, kuriuose varžytis kviečiamos visos Lietuvos pagrindinės mokyklos ir progimnazijos bei Utenos ir Panevėžio regionų vidurinės mokyklos ir gimnazijos. Darbų pateikimo terminas visiems konkursas - 2013 m. kovo 4 d. vakaras. Dalyvaukite!

Konkursas pagrindinėms mokykloms ir progimnazijoms

Pagrindinės mokyklos ir progimnazijos kviečiamos sukurti plakatą, skirtą Europos piliečių metams. Plakatas kuriamas laisvai pasirenkama technika, pateikiamas popieriniu pavidalu EP Informacijos biurui. Išsamios konkurso sąlygos pateikiamos žemiau.

Konkurse gali dalyvauti 16 metų ir vyresni moksleiviai, kadangi, pasikeitus Euroscola dienų organizavimo taisyklėms Strasbūre, buvo panaikintas atskiras konkursas 14-16 metų jaunimui.

 

Konkursai Utenos ir Panevėžio regionams

Utenos ir Panevėžio vidurinės mokyklos ir gimnazijos kviečiamos pateikti prezentacijas, kuriose parodytų, kaip pasikeistų jų gyvenimas, jei Lietuva nebūtų ES narė. Prezentacijos pateikiamos per www.slideshare.net puslapį. Išsamios konkurso sąlygos pateikiamas žemiau.