skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos vizualas
Iki vasario 20 d. galite teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.
Jaunimas plenarinėje salėje
EP Informacijos biuras Lietuvoje pradeda įgyvendinti programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.
LUX kino apdovanojimo finalistai 2016
Kasmet Europos Parlamentas teikia LUX kino apdovanojimą Europoje sukurtam ir europietiškas vertybes gvildenančiam filmui. Šių metų laimėtojas jau aiškus, o lapkričio 25-27 dienomis kviečiame Lietuvos žiūrovus į nemokamus trijų filmų seansus.
Europos Parlamento koliažas su klausimais
Kokius projektus mūsų biuras ir Europos Parlamentas siūlo mokykloms? Kas yra Euroscola? Kaip tapti mokykla Europos Parlamento ambasadore? Apie visą tai kalbėsime mugės "Mokykla 2016" metu š.m. lapkričio 25-26 dienomis ir specialiame seminare, vykstančiame mugės metu.
.
Nuo spalio vidurio kviečiame žaisti žaidimą "Euronautas". Kiekvieną savaitę vis naujas etapas - viktorinos, kryžiažodžiai, geografinis žaidimas ir kitos užduotys. Žaisti gali visi, bet žinantys daugiau apie Europos Sąjungą ir Europos Parlamentą turi didesnį šansą laimėti. Dalyvių laukia etapų prizai, o trys daugiausiai taškų visame žaidime surinkę dalyviai bus apdovanoti 100 eurų dovanų čekiais lėktuvo bilietams.
Diskusijos "Europos kinas: nauji keliai pas žiūrovą" auditorija
2016 m. spalio 10 d. Vilniuje vyko Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje ir „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro Lietuvoje organizuota diskusija „Europos kinas: nauji keliai pas žiūrovą“. Diskusija buvo organizuojama prisijungiant prie Europos Parlamento LUX kino apdovanojimo 10 metų sukakties renginių.Įgyvendinant Europos bendrosios skaitmeninės rinkos strategiją keičiasi ir kino kūrėjų bei kino platintojų teisinė aplinka Europos Sąjungoje. Diskusijos tikslas buvo aptarti iššūkius, su kuriais šiandien susiduria filmų kūrėjai ir platintojai bei pasidalinti idėjomis ir patirtimi, kaip juos spręsti. Diskusijoje dalyvavo kino teatrų, kino festivalių, autorių teisių gynimo organizacijų, televizijų atstovai, filmų platintojai, prodiuseriai, teisininkai.
.
PROFADIENIS - diena, skirta verslo praktikų ir mokinių susitikimui. Tai unikali galimybė susipažinti su verslo praktikais dirbančiais Lietuvos universitetuose, įgyti praktinės patirties sprendžiant verslo užduotis.
.
Šiais metais gavome rekordiškai aukštą paraiškų Euroscola konkursui skaičių - dalyvauti konkurse ir varžytis dėl kelionės į Briuselį norą pareiškė 75 gimnazijos. Skelbiame finalų datas ir dalyvių pasiskirstymą. Konkrečios finalų vietos ir datos paaiškės netrukus.
Euroscola statistika už 2015-2016 mokslo metus.
Kaip ir kiekvienais metais, skelbiame registraciją gimazijoms ir vidurinėms mokykloms, norinčioms dalyvauti Euroscola konkurse ir varžytis dėl pagrindinio prizo - kelionės į Strasbūrą. Registracija vyksta iki rugsėjo 18 d. vakaro. Pirmieji finalai numatyti rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje.
Maisto prekių parduotuvės šaldytuvai
Rugsėjo 2-5 dienomis Utenoje organizuojame renginių ciklą, skirtas maisto kokybei ir saugai Europos Sąjungoje "Ar žinote, ką valgote?". Kalbėsime apie maisto standartus, maisto produktų kontrolę "nuo lauko iki stalo", apie vartotojų lūkesčius ir apsaugą, apie planuojamus pokyčius verslui. Kviečiame dalyvauti!