skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

Android televizorius
Kviečiame į diskusiją su Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovais apie šiuo metu persvarstomą ES garso ir vaizdo žiniasklaidos paslaugų direktyvą (vadinamąją "Televizijos be sienų" direktyvą), kuri vyks kovo 31 d. Europos namų konferencijų salėje.
Konferencijos "60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai" vizualas
Kovo 17 d., penktadienį, 9.45 val. Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) vyks tarptautinė konferencija „60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai“.
Tarptautinės moters dienos plakatas.
Tarptautinės moters dienos proga kartu su LR Seimo nare Aušrine Armonaite organizuojame diskusiją „Moterų ekonominės galios stiprinimas: veikime kartu!“, kurioje bus pristatyti nauji duomenys: lyčių lygybės indeksas, rodikliai, atspindintys moterų ir vyrų įsitraukimą į darbo rinką, analizuojama ekonominė lyčių lygybės nauda, pristatomos naujos Europos Parlamento iniciatyvos lyčių lygybės srityje.
.
2017 m. vasario 23-26 dienomis dalyvaujame Vilniaus knygų mugėje kartu su Europos Komisijos atstovybe. Žaidimai, viktorinos, susitikimai su Europos Parlamento nariais - visa tai vyks mūsų stende. Apsilankykite!
Įvadinio seminaro akimirka
Nuo vasario 21 d. Lietuvoje vyksta projektas „Mokyklos - Europos Parlamenot ambasadorės“, kuris suteikia galimybę mokykloms padidinti moksleivių supratimą apie Europos parlamentinę demokratiją, Europos Sąjungos poveikį kasdieniam gyvenimui ir prisijungti prie ES mokyklų tinklo.
Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos vizualas
Iki vasario 20 d. galite teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.
Jaunimas plenarinėje salėje
EP Informacijos biuras Lietuvoje pradeda įgyvendinti programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.
LUX kino apdovanojimo finalistai 2016
Kasmet Europos Parlamentas teikia LUX kino apdovanojimą Europoje sukurtam ir europietiškas vertybes gvildenančiam filmui. Šių metų laimėtojas jau aiškus, o lapkričio 25-27 dienomis kviečiame Lietuvos žiūrovus į nemokamus trijų filmų seansus.
Europos Parlamento koliažas su klausimais
Kokius projektus mūsų biuras ir Europos Parlamentas siūlo mokykloms? Kas yra Euroscola? Kaip tapti mokykla Europos Parlamento ambasadore? Apie visą tai kalbėsime mugės "Mokykla 2016" metu š.m. lapkričio 25-26 dienomis ir specialiame seminare, vykstančiame mugės metu.
.
Nuo spalio vidurio kviečiame žaisti žaidimą "Euronautas". Kiekvieną savaitę vis naujas etapas - viktorinos, kryžiažodžiai, geografinis žaidimas ir kitos užduotys. Žaisti gali visi, bet žinantys daugiau apie Europos Sąjungą ir Europos Parlamentą turi didesnį šansą laimėti. Dalyvių laukia etapų prizai, o trys daugiausiai taškų visame žaidime surinkę dalyviai bus apdovanoti 100 eurų dovanų čekiais lėktuvo bilietams.