skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
22/03/2017

Kas laukia televizijų atnaujinus "Televizijos be sienų" direktyvą

Kviečiame į diskusiją su Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovais apie šiuo metu persvarstomą ES garso ir vaizdo žiniasklaidos paslaugų direktyvą (vadinamąją "Televizijos be sienų" direktyvą), kuri vyks kovo 31 d. Europos namų konferencijų salėje.

Šiuo metu Europos Parlamente ir ES Taryboje svarstomas siūlymas atnaujinti ES Garso ir vaizdo žiniasklaidos paslaugų direktyvą (anksčiau vadinta "Televizija be sienų"). Ketinama ją pritaikyti ir interneto turinio reguliavimui, tačiau kartu sušvelninti kai kuriuos reikalavimus įprastai televizijai. Tai visų pirma susiję su reklamos laiko ribojimu, nepilnamečių apsaugos ir europinės produkcijos kiekio reikalavimais, taip pat žiniasklaidos reguliuotojo nepriklausomumu.

Kovo 31 d. labai lauktume Jūsų seminare-diskusijoje šia tema, kurią rengiame Vilniuje, Europos namuose, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.). Dalyvaus Europos Parlamento, Komisijos, taip pat Lietuvos viešojo, privataus ir nevyriausybinio sektoriaus atstovai. Esminė inovatyvi renginio detalė – diskusija per vaizdo konferenciją su Latvijos ir Estijos auditorija. Renginys vyks anglų kalba be vertimo.

Prašytume pranešti apie savo ketinimą dalyvauti šiame renginyje adresu: robertas.pogorelis@europarl.europa.eu.