skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Pranešimai žiniasklaidai

Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Balandžio 3-6 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Atliekų šaltiniai ir perdirbimo palyginimas.
Antradienį europarlamentarai pasiūlė įpareigoti ES valstybes pasiekti, kad 2030-aisiais būtų pakartotinai panaudojama arba perdirbama 70 proc. buitinių atliekų, o į sąvartynus būtų išmetama ne daugiau kaip 5 proc. atliekų. Europos Parlamentas (EP) taip pat siekia perpus sumažinti maisto atliekas.
.
Antradienį europarlamentarai atnaujino ES šaunamųjų ginklų įsigijimo ir laikymo taisykles. Buvo sugriežtinta imitacinių ir neutralizuotų ginklų priežiūrą. ES valstybės įpareigotos griežčiau prižiūrėti leidimus įsigyti ginklą ir keistis informacija apie atvejus, kai tokį leidimą išduoti atsisakyta.
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Kovo 13-16 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Vasario 13-16 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Vilija Blinkevičiūtė.
Trečiadienio rytą Europos Parlamento (EP) Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto nariai išrinko naują pirmininkę. Ja tapo Lietuvoje išrinkta EP narė Vilija Blinkevičiūtė (Socialistai ir demokratai).
Baltarusijos vėliava.
Europos Parlamentas panaikino Baltarusijos tekstilės gaminių importo į ES kvotas. Kvotų sistema gali būti grąžinta, jei Baltarusijoje pablogėtų žmogaus teisių padėtis.
EP STB plenarine pilna.
Europos Parlamentas, atsižvelgdamas į savo politinę sudėtį, patvirtino 20 nuolatinių komitetų ir dviejų pakomitečių narių skaičių, o ketvirtadienį – asmeninę jų sudėtį. EP nariai iš Lietuvos išlaikė pagrindinių narių statusą dešimtyje komitetų ir dviejuose pakomitečiuose.
EP plenarine su užrašu.
Antradienį Europos Parlamentui (EP) išsirinkus naują pirmininką, išrinkta ir keturiolika jo pavaduotojų. Tam prireikė dviejų slapto balsavimo turų.
Antonio Tajani.
Europos liaudies partijos narys iš Italijos Antonio Tajani antradienį išrinktas naujuoju Europos Parlamento (EP) pirmininku.