skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Gegužės mėnesio plenarinės sesijos temos

12/05/2017
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėjeDu EP nariai balsuoja EP plenarinių sesijų salėje
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje

Gegužės 15-28 d. dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

Pagrindinės temos, kurios bus svarstomos plenarinėje:

Europos Parlamentas aptars „Brexit“ derybas

Trečiadienį europarlamentarai kartu su Europos Vadovų Tarybos pirmininku Donald Tusk aptars balandžio 29 d. neeilinės EVT, kuri patvirtino derybų dėl JK pasitraukimo iš ES gaires, rezultatus. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamente lankysis JT generalinis sekretorius António Guterres

Trečiadienį 12 val. Europos Parlamento plenarinėje sesijoje oficialią kalbą sakys naujasis Jungtinių Tautų generalinis sekretorius António Guterres, kuris organizacijai vadovauja nuo šių metų pradžios. (Skaityti daugiau)

Mėgstama televizija ar filmai bus prieinami ir keliaujant ES

Trečiadienį europarlamentarai aptars naujas ES taisykles, kurios įpareigos tiekėjus leisti naudotis muzikos, žaidimų, filmų ir interneto televizijos prenumerata keliaujantiems ar trumpą laiką gyvenantiems kitoje Sąjungos šalyje. Ketvirtadienį jie spręs, ar pritarti internetinio turinio paslaugų perkėlimui į kitas ES šalis. (Skaityti daugiau)

Kaip suvaldyti globalizaciją?

Antradienį EP nariai kartu su Europos Komisija aptars būdus, kaip suvaldyti neigiamus globalizacijos padarinius, kurie gali nulemti Europos ateitį. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas ragins kovoti su maisto švaistymu

ES kasmet iššvaistoma 88 mln. tonų maisto. Antradienį europarlamentarai balsuos dėl pasiūlymų, kaip iki 2030 m. sumažinti šį švaistymą perpus: panaikinti apribojimus maisto dovanojimui ir geriau paaiškinti vartotojams datų žymėjimo etiketėse „geriausias iki ...“ ir „suvartoti iki ...“ skirtumus. (Skaityti daugiau)

Vengrija: EP nariai išdėstys savo kritiką rezoliucijoje

Praėjusioje plenarinėje sesijoje pažėrę nemažai kritikos Vengrijos premjerui Viktor Orbán dėl įtemptos pagrindinių teisių padėties jo šalyje europarlamentarai trečiadienį balsuos dėl atitinkamos rezoliucijos. (Skaityti daugiau)

Debatai dėl LGBTI asmenų persekiojimo Čečėnijoje

Europarlamentarai ragins ES valstybes neatidėlioti pabėgėlių perkėlimo

EP nariai siekia inovatyvaus, sąžiningo ir tvaraus kelių transporto sektoriaus

EP tvirtins Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino paramą ES

Pagrindinių plenarinės sesijos klausimų apžvalgą ir daugiau informacijos kiekvienu klausimu rasite čia