skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Balandžio plenarinės sesijos temos

2017 m. balandis 03 d., Pirmadienis
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėjeDu EP nariai balsuoja EP plenarinių sesijų salėje
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje

Balandžio 3-6 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

Pagrindinės temos, kurios bus svarstomos plenarinėje:

Europos Parlamentas nustatys sąlygas Jungtinės Karalystės išstojimui iš ES

Trečiadienį europarlamentarai aptars svarbias sąlygas tam, kad Parlamentas galėtų pritarti Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš ES susitarimui. Tą pačią dieną jie balsuos dėl atitinkamos rezoliucijos. (Skaityti daugiau)

Galutinis balsavimas Europos Parlamente dėl ES bevizio režimo Ukrainai

Ketvirtadienį Europos Parlamentas spręs dėl ES bevizio režimo Ukrainos piliečiams įvedimo. Pagal atnaujintas taisykles biometrinius pasus turintiems Ukrainos piliečiams būtų suteikta galimybė viešėti ES be vizų ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį. Šis režimas nesuteikia galimybės įsidarbinti. (Skaityti daugiau)

Europarlamentarų dėmesio centre - protestai Rusijoje ir Baltarusijoje

Ketvirtadienį EP nariai aptars padėtį Rusijoje ir Baltarusijoje, kuriose savaitgalį vykusios demonstracijos prieš korupciją (Rusijoje) ir „veltėdžių“ įstatymą (Baltarusijoje) sulaukė aršios teisėsaugos institucijų reakcijos. Sulaikyti šimtai žmonių, tame tarpe ir opozicijos atstovai, nacionaliniai bei užsienio žurnalistai. (Skaityti daugiau)

Europarlamentarai tvirtins rekomendacijas dėl automobilių taršos klastojimo prevencijos

Antradienį EP nariai aptars 2015 m. pabaigoje įsteigto Parlamento tyrimo komiteto, siekusio nustatyti automobilių gamintojų manipuliavimo taršos matavimo įranga aplinkybes, išvadas ir balsuos dėl rekomendacijų, kaip užkirsti kelią taršos rezultatų klastojimui. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas spręs dėl maksimalių didmeninių tarptinklinio ryšio kainų

Ketvirtadienį EP nariai balsuos dėl susitarimo su ES Taryba kaip reguliuoti didmeninę tarptinklinio ryšio rinką. Naujosios taisyklės nustatys maksimalias didmenines tarptinklinio ryšio kainas, kurias operatoriai taikys vieni kitiems, kai jų klientai naudosis kito ES ryšio operatoriaus tinklu. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas siekia griežtesnės automobilių rinkos priežiūros

Antradienį EP nariai balsuos dėl transporto priemonių sertifikavimo taisyklių pataisų, kuriomis siekiama sugriežtinti automobilių rinkos priežiūrą ir padidinti testavimo centrų bei priežiūros institucijų nepriklausomybę bei nešališkumą. Tikimasi, kad griežtesnė kontrolė padės laiku identifikuoti nesąžiningas automobilių gamintojų verslo praktikas, kurias, pavyzdžiui, atskleidė bendrovės „Volkswagen“ manipuliavimas programine automobilių taršos įranga. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamente lankysis Vokietijos prezidentas Frank-Walter Steinmeier

Europos Parlamentas siekia sugriežtinti medicinos prietaisų kontrolę

Europarlamentarai ragins riboti alyvpalmių aliejaus naudojimą biodegaluose

Debatai apie neapykantos kurstymą, populizmą ir netikras naujienas

ES biudžeto peržiūra aktyvuos 6 mlrd. eurų

Kiti klausimai
Europos solidarumo korpusas

ES ir JAV bendradarbiavimas duomenų apsaugos srityje

Pagrindinių plenarinės sesijos klausimų apžvalgą ir daugiau informacijos kiekvienu klausimu rasite čia