skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Atliekų šaltiniai ir perdirbimo palyginimas.
Antradienį europarlamentarai pasiūlė įpareigoti ES valstybes pasiekti, kad 2030-aisiais būtų pakartotinai panaudojama arba perdirbama 70 proc. buitinių atliekų, o į sąvartynus būtų išmetama ne daugiau kaip 5 proc. atliekų. Europos Parlamentas (EP) taip pat siekia perpus sumažinti maisto atliekas.
.
Antradienį europarlamentarai atnaujino ES šaunamųjų ginklų įsigijimo ir laikymo taisykles. Buvo sugriežtinta imitacinių ir neutralizuotų ginklų priežiūrą. ES valstybės įpareigotos griežčiau prižiūrėti leidimus įsigyti ginklą ir keistis informacija apie atvejus, kai tokį leidimą išduoti atsisakyta.
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Kovo 13-16 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

 
Android televizorius
Kviečiame į diskusiją su Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovais apie šiuo metu persvarstomą ES garso ir vaizdo žiniasklaidos paslaugų direktyvą (vadinamąją "Televizijos be sienų" direktyvą), kuri vyks kovo 31 d. Europos namų konferencijų salėje.
Konferencijos "60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai" vizualas
Kovo 17 d., penktadienį, 9.45 val. Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) vyks tarptautinė konferencija „60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai“.
Tarptautinės moters dienos plakatas.
Tarptautinės moters dienos proga kartu su LR Seimo nare Aušrine Armonaite organizuojame diskusiją „Moterų ekonominės galios stiprinimas: veikime kartu!“, kurioje bus pristatyti nauji duomenys: lyčių lygybės indeksas, rodikliai, atspindintys moterų ir vyrų įsitraukimą į darbo rinką, analizuojama ekonominė lyčių lygybės nauda, pristatomos naujos Europos Parlamento iniciatyvos lyčių lygybės srityje.